| gabrieloss98 a întrebat:

pentru ce ce intra la liceu voi ce preferati geanta sau ghizdan?

5 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti iei un ghiozdan, o culoare mai inchisa, sa fie incapator pentru ca vei avea carti destul de mari si multe si sa il porti doar pe o parte, poti sa ii atasezi si niste maimutoi si voilá, un ghiozdan foarte dragut si practic.
winking

| AdelinaC a răspuns:

Mereu am preferat ghiozdanul dar mi-am luat geanta pentru ca asa faceau toate fetele.

| wforweirdo a răspuns:

Ghiozdan.Niciodata nu mi-au placut gentile.

| GenesisXD a răspuns:

Buna, eu am ghiozdan de anul trecut si e in stare buna, dar acum voi opta pentru o geanta, poate in unele zi voi avea mai multe ore, ori ma vor durea umerii etc., mi se pare mai relaxant asa, sa ai varianta de rezerva. Succes la liceu!happy