| SoferTir a întrebat:

Peste 4 luni fac 13 ani sunt baiat si am 1.69.Sunt prea inalt? Cat voi mai creste? In ultimele 4 luni nu am mai crescut decat max 1 cm

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Heei, stai liniștit vei mai crește! Ești destul de bine la vârsta ta.

| AnemonaP a răspuns:

E bine stai linistit nu o sa mai cresti foarte mult oh go on, nu fi comlexat ca esti inalt, eu am 13 ani si 4 luni si anul trecut in mai aveam 1.66winking

| r0by2oo9 a răspuns:

Esti bine pentru varsta ta, o sa mai cresti, si oricum fiecare creste in ritmul sau. aveam o fata in clasa care era in clasele primare si cam pana in clasa a 7-a cea mai inalta...acum am ajuns.o toti la inaltime, chiar si depasit-o