| lazzaruss34 a întrebat:

Salut TPU! Poate pare ciudat pentru unele fete dar sunt atrasă de mașini și de chestii de care majoritatea fetelor nu sunt interesate, de exemplu îmi place cutia cu unelte a tatălui meu, mașini și motoarele lor și alte chestii ce privesc mașinile, nu îmi plac unghiile făcute sau machiajele dar mă îngrijesc! Ar trebui să renunț la interesele astea gen mai pentru băieți, a da și fetele de la școală ma privesc într-un fel ciudat pentru că eu nu sunt prea feminista și nu am interese la fel ca ele gen despre băieți, unghiile, machiajul, etc.

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Nu-i nimic greșit nici Anormla este Absolut normală cum ești tu așa ești tu cu adevărat

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si intrebarea este... ca?
Daca sa renunti sau nu? Zic asta ca pare ca... ai afirmat deja.

Normal ca nu ar trebui sa renunti, in viata asta ar trebui sa incerci... orice, nu este o reguka ca trebuie sa fii intr-un anume fel sau in altul. Daca asta iti place, continua sa iti placa happy

Traim intr-o lume in care normalitatea s-a pierdut oarecum. Ce mai inseamna normal? Toti suntem la fel si fiecare este difeit in felul sau.
Si cred ca stii si tu asta big grin

Asa ca nu te lasa descurajata ^_^
Continua sa faci ce faceai. Multa bafta!

| FreddieM a răspuns:

Nu-ti fa tu prea multe probleme draga Andreea. Băieții își fac sprâncenele, unghiile, se cremuiesc, se epileaza ei si pentru tine, asa ca voi, fetele ca tine sunteți chit.
Cheers

| HayateRA a răspuns:

Așa ești tu, comportă-te natural! Nu trebuie să renunți la ceva ce îți face plăcere doar pentru că "fetele nu fac asta". Nu băga în seama persoanele din jurul tău! Cel mai important lucru e să fii tu însăți!