| XK a întrebat:

Ia sa vedem cateva pareri ale fetelor despre baieti pensati si care se ingrijesc mai mult fata de alti :d (poate castigati o funda:d)

Răspuns Câştigător
| Dana_8340 a răspuns:

Eu ii apreciez pe acesti baieti, pentru ca le pasa de aspectul lor fizic. Daca preferati un baiat care nu s-a mai uitat de cateva luni in oglinda si care nici nu are gand sa o faca prea curand, treaba voastra. Bine, nici nu trebuie sa exagereze, adica sa ajunga sa se imbrace si cu rochite. etc. dar asa, macar putin, nu strica. Oricum, fiecare cu parerea luihappy!

1 răspuns:
| PandaCrusher a răspuns:

Mie mi se par niste baieti ingrijiti happy.