| WhiteShadow_5640 a întrebat:

Mi se pare mie sau fetele din ziua de azi sunt interesate numa de bani si de look, pe cand baieti numa sa f**a si sa bea (oh si sa nu uitam de masini BMW sau Audi de preferabil)?

8 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu ţi se pare, doar că nu prea ai ce să le faci. E dreptul lor să-şi aleagă propriul sistem de valori.
Eu nu mai sper demult că astfel de oameni se vor schimba şi încerc să-i evit, pe cât e posibil.

| NorbO a răspuns:

Din pacate 90% sunt asa ( vb de tinerii din Romaniabig grin)

| Powpow a răspuns:

Nu sunt toti asa ...mai se gasesc si oameni care se respecta:-)dar.mai rar intalnesti.

| Lummy a răspuns:

Până la 17 ani băieţilor le plac maşinile şi fetelor păpuşile după 17 ani o iau cam razna băieţilor le plac păpuşile şi fetelor le plac maşinle...De ce? big grin Corect?

| Scuturici a răspuns:

Sa stiti ca sunt si fete si baieti care merita dar nu stiti sa le/ii cautati fiindca se ascund ori dupa o carte (aici e vorba despre "tocilare" care mai tarziu umbla baietii in limba dupa ele) sau inocenta sau pur si simplu un defect care pana la varsta de 18-19-20 dispare.Problema tineretului din ziua de azi ca judeca o carte dupa coperta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ti se pare.whistling
cam 70% sunt asa.
Ai uitat de fumat! E "cul" sa fumezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti - 90% Cocalari
Fete - 90% Pitipoance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci NU ti se parewinking.