| ESmarian a întrebat:

TPU pun si eu o intrebare daca imi puteti traduce si mie ceva din romana in engleza big grinbig grin:____ De fiecare daca cand suferi Dumnezeu iti ramane dator_____ mersi:* -- DAca se poate nu cu google translate ca nu traduce bine big grin:big grinbig grin

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

O varianta ar fi "Every time you suffer, God owes you" sau "Every time you're down (sau you're in pain), God owes you".

| BLeur a răspuns:

Everytime when you suffer God owe you.

| Loser8299 a răspuns (pentru BLeur):

Nu chiar. Everytime you suffer, God owes you one.Nu e prea bun google translate happy.