| pitrik a întrebat:

Puteti sa ma ajutati sa o uimesc pe o fata, ea nu sa intilnit pina acum niciodata, si vreau cumva sa o cuceresc. Ziceti ceva fapte care le pot face ca sa o uimesc tare tare. Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| CasaN a răspuns:

Caterinca. Nu exista "uimiri" care sa duca la o relatie sanatoasa. Fii tati sincer, onest, vorbeste mult si sugereaza chestii in comun dar si chestii care nu le aveti in comun care sunt tocmai sarea si piperul relatiei, gen tu stii sa gatesti sau faci un masaj de te iau orgasmele. Faza cu uimirea e strict pentru hollywood, nu merge in real life. Sau trucurile de magie. Sunt bune pentru *DOAR PENTRU* relatii de o noapte, in rest.

| Arlena a răspuns:

Pai descrie personaliatea ei mai intaihappy