| anonim_4396 a întrebat:

Puteți sa-mi dați idei de videoclipuri pe YouTube?
Vreau ceva original ce nu s-a mai făcut în Romania
Ca de ex (Dacă Googlear fi om, gta, minecraft în viața etc). V-ați prins voiwinking
Mulțumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| DragoselAjutorul a răspuns:

Încearcă să te inspiri de la cele 2 disstrack-uri lui Vlad Munteanu sau rap battle selly

2 răspunsuri:
| DragoselAjutorul a răspuns:

Fă niște provocări nebune, challenge-uri și când vei avea abonați mulți poți și un disstrack sau rap battle. Asta toată lumea face și nu se numește copiat

| anonim_4396 explică (pentru DragoselAjutorul):

Ok, ok și poți să-mi dai niște idei de videoclipuri? (Adică prime videoclipuri)...ce as putea face în ele happy și Îți voi da funda happy

| DragoselAjutorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Încearcă să te inspiri de la cele 2 disstrack-uri lui Vlad Munteanu sau rap battle selly