| AlexMăă14 a întrebat:

Recent m-am apucat de fumat (am 14 ani, nu trag in piept) si cineva mi-a zis ca daca atunci cand fumez si nu trag in piept fac cancer la gat, dar este si o problema cand trag in piept, plamanii vor fii varza...Este reala faza cu, cancerul la gat?

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce mai tragi din țigară dacă oricum ții fumul doar în gură?

| vladionut94 a răspuns:

Pai la inceput nu pana o sa iti apare brosita? nu stiu cum i zice da o sa tusesti cu timpu indelungat rolling on the floor

| bunelutu a răspuns:

Mai smecheras de ce fumezi ca sa te dai mai mare mai interesant sa fii in gasca eu am spart o gasca de fumatori nu a trebuit sa fumez ca sa stii sa fii respectat este un **** tigara lasate de fumat pana nu ti le baga cine va in curr tigarile astea
auzi mai fumezi de impresei!