| mikilooooooooo a întrebat:

ro revin la ajutorul vostru cu o intrebare.
Exista in Romania agentie de moda NONPROFIT!?
Astept de la voi ceva sugestii nume de agentii de modeling din bucuresti.
Excludeti : Everest Agency Models... pentru ca am fost la casting faza1 + faza2 si cand sa semnez contractul aflu ca trebuie sa platesc 3400 ron.

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Parerea mea e ca nici o agentie, nicaieri, nu e pe dumnezeul ei.ba vor bani, ba sexstraight faceobsedati

| mikilooooooooo explică:

@σяίgίηaℓ - la faza asta te pot contrazice dar iti dau si dreptate... sora mea a fost model l costin margulescu a terminat cursurile a absolvat si tot ce trebuie iar dupa i'a cerut sa faca sex cu el...
si exista agentii bune de ex : MRA, ELITE MODELS ( Din ce am auzit de la o cunostiinta si maine ma voi duce sa vorbesc acolo sa vad ce e de capul lor... )