| LiviuPK a întrebat:

Sa va pun o intrebare:
Are ceva daca beau bere fara alcool la 12 ani? Multumesc.

13 răspunsuri:
| c0okie a răspuns:

Poti sa bei pana iti crapa burtica aia mica de 12 anisori

| sabilopod a răspuns:

Da. o sa devi alcoolic laughing

| Skittles04 a răspuns:

Nu are nimic dar sa nu cumperi din greseala cu alcool. nu afecteaza organismul. Funda

| Georgyana_1322 a răspuns:

Nu... nu cred... desi cred ca ar trebuie sa intrebi un nutritionist.big grin

| Georgyana_1322 a răspuns:

Nu... nu cred... desi poate ar trebui sa intrebi un nutritionist! :d

| FyfyFrancy a răspuns:

Salu! Din bucurie poti sa bei bere fara alcool la greu dar nici cu carul!

| Deeu_1723 a răspuns:

Nu.Şi alcool poţi să bei.

| pedobear_1294 a răspuns:

In locu' lu' tactu' te-as bate. Dar nu pentru ca bei bere... ci pentru ca bei bere fara alcool.

| LiviuPK explică:

Ok, multumesc de raspunsuri :d! Dar acum cum pot sa ii zic lu taicamio ca vreau sa incep sa beau din cand in cand bere fara alcool? multumesc. raspunsul bun primeste funda :d

| LiviuPK explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Dar acum cum pot sa ii spun la taicamio ca vreau sa incep sa beau bere fara alcool asa incat sa ma lase?

| Dana_4534 a răspuns:

NU se intampla nimic daca este fara alcoollaughingCunosc unii copii care au intrat in coma alcoolica la 13 ani deci nu are nimic ce faci tu. Fara alcool e OK(desi eu nu beau nimic si am 13 ani, sunt fata si nu-mi place gustulbig grin).Dar sa nu incepi sa bei cu alcool prea devreme, sa fumezi sau sa te dorghezihappy

| Denissa99 a răspuns:

N-are nimic happy si eu am baut la varsta mea. daca e fara alcool e bine