| anonim_4396 a întrebat:

Scuze daca nu am ales categoria potrivita pentru intrebarea care urmeaza sa o pun dar habar nu am ce s-ar fi potrivit. Daca sunt dreptatci si vreau deodata sa incep sa scriu si cu mana stanga o sa ma afecteze in vreun fel sau o sa-mi prinda bine?

1 răspuns:
| Zabbyel a răspuns:

Desigur o sa fie foarte greu pana inveti sa scrii cu stanga(o s'apara nerabdarea de a fi rabdator), si incet incetisor o sa renunti laughing. si nici nu-i vad sensu, la sa devi stangaci laughing, doar invata in viata sa dai bine atat cu dreapta cat si cu stanga(sa lovesti), asta o sa prinda bine love strucklove strucklove struck