| Larissa_Lari_1991 a întrebat:

Scuze pentru categorie dar am nevoie de un raspuns foarte urgent. Eu am programul FRAPS in calculator si vreau sa filmez cum joc World of Warcraft... il am de 3 luni si am versiunea intreaga dar de 2 saptamani incoace in loc sa imi puna filmuletul pe desktop imi pune un fisier cu numele de FRAPSLOG... si daca il deschid scrie asta: 2013-09-30 18:05:55 - Wow
Frames: 38 - Time: 1156ms - Avg: 32.872 - Min: 32 - Max: 34
De ce imi apare acel fisier in loc de filmulet? Ce ar trebui sa fac ca sa imi apara? sad

1 răspuns:
| SebyAja a răspuns:

Incearca sa resintalezi fraps/jocul. Daca problema persista, iti recomand OBS.(il poti descarca de pe Google)