| truliluli a întrebat:

Care era versiunea de fraps ca iti facea un singur fisier cand filmai? Daca filmez cu frapsu imi face 10 chestii pe care sa le deschid cu BsPlayer-ul. Era una sa iti faca doar un singur video.

1 răspuns:
| SQueeZer a răspuns:

Hai sa il dam la o parte pe batranul Fraps happy...Iti recomand Mirillis Action. Un program de filmat mai nou si foarte bun. Aici poti alege daca vrei sa iti imparta filmuletele care le face in : 15 min(pentru Youtube), 20min cat vrei tu.
Ceea ce este mai in fata decat Fraps este faptul ca nu stiu ce foloseste atunci cand filmeaza deoarece nu se simtehappy...