| ThePrinceJoker a întrebat:

La fraps cand filmez si dau in movie la filmulet nu mi se aude sonoru la joc. setarile la fraps (sound) este la front mic si cand dau la filmulet apare mai multe parti adica mai multe iconite cu parti din filmuletul meu ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| domandaniel a răspuns:

1.Programul cu care deschizi filmulețul nu suportă acel codec de sunet de care Fraps are nevoie.Îți recomand KMPlayer, VLC.Astea mi-au mers mie.
2.În setările de înregistrare din Fraps, ai acolo un câmp de bifat jos în stânga, Split movie every 4 gigabytes.Adică atunci când filmulețul atinge 4 GB, creează o nouă parte și tot așa.Debifează-l și vei avea un filmuleț întreghappy

Fundă?

| ThePrinceJoker explică (pentru domandaniel):

La ce versiune fraps te referi? eu am versiunea 3.4.0.la ce versiune fraps te referi?

| domandaniel a răspuns (pentru ThePrinceJoker):

3.5.5

| ThePrinceJoker explică (pentru domandaniel):

Scuze ca a durat asa mult :d