| balintviorel a întrebat:

Salut tpu.se apropie ziua de nastere a iubitei mele si nu stiu ce cadou pot sa ii ofer. Va face 27 de ani. credeti ca puteti sa imi dati cateva idei.tin sa va anunt ca este frantuzoaica si suntem in franta momentan. Ceva care sa coste intre 100 si 200de euro. multumesc frumos

8 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

La Mulți Ani iubitei tale! Ai putea să-i iei o bijuterie, un parfum, sau ai putea organiza o cină romantică cu un vin bun, franțuzesc smug sau să-i gătești mâncare românească! Fii inventiv!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ceva ce poate pastra si purta permanent.Un lantisor sau o bratara, insotit(a)de o floare, cred ca i-ar place. Eventual (si) o esarfa.

| andru10best a răspuns:

Un lant cu pandativ care sa aiba o perluta maricica si originala. Apoi o masa in oras si bineinteles un buchet imens de trandafiri.

| Deyutza1039 a răspuns:

O bratara sau un lantic de aur thinking Tu o cunosti mai bine, uita-te prin bijuteriile ei si vezi ce nu are. La multi ani din partea mea, va pup! :*

| vali4789 a răspuns:

Daca zici ca e frantuzoaica da-i un sarut frantuzesc si ai terminat balciu

| ingerinaripat a răspuns:

Poti sa-i cumperi un buchet de flori. Conteaza o mica atentie.

| ingerinaripat a răspuns:

Sau cercei de aur thinking

| geanina23 a răspuns:

Iai un inel poti prin asta chiar sa ii ceri mana du o la restaurant si incearca sa fi cat mai romantic! Ciocolata si florile sunt de neuitata adu-ile dimineata impreuna cu micul dejun presara petale peste tot prin casa lumanari e.t.c! SUCCES si LA MULTI ANI!