| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a unei amici foarte bune si nu stiu ce cadou sa'i fac. Ma puteti ajuta cu cateva sugestii? big grin Va multumesc frumos pentru efortul depus! big grin

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Depinde de cati bani dispui, ai putea sa ii iei un lantisor de argint, sau un parfum, un maimutoi dragut mai maricel sau sa-i face un tricou/o cana personalizata...ar fi multe alternative, tu ii stii mai bine gusturile, eu ti-am dat doar cateva sugestii. te pup si la multi ani ei :*

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O bratara, un parfum, o bluza. Poti sa cauti pe internet niste site-uri de acelea care iti trimit prin posta. Acolo gasesti lucruri mai speciale. Depinde cat timp ai. Ai putea sa te plimbi prin magazin fara sa ai ceva in gand si vezi pe moment ce ti se pare potrivit.

| psiholoaga a răspuns:

Depinde de tipul ei de personalitate si de preferintele ei. Daca e o tipa careia ii plac bijuteriile, poti incerca de la meli melo ceva; daca e o tipa hippie, incearca un aranjament cu lumanari parfumate sau flori/frunze uscate; daca ii place sa citeasca, fa-i cadou o carte pe gustul ei; daca relatia dintre voi este apropiata, cred ca cel mai mult ar aprecia ceva facut de tine.

| maariaan a răspuns:

Multumesc hamsterx! Banutii nu conteaza...numai ca acum e clar ca nu o sa'i iau ceva iesit din comun ca si pret. Iti multumesc frumos pentru rapiditatea cu care ai raspuns si mai ales pentru ideile tale. big grin O seara minunata iti doresc! Te pup!