| ronnan a întrebat:

Spuneti-mi si mie din ce este alcatuita o tigara electronica?. Bateria si nu stiu cum se numeste partea cealalta unde se pune lichidul si capacelul din care tragi

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de tipul ei.Eu am avut gen tigara cu filtru alb(rezervorul)iar partea cealalta continea bateria.Dar in general are o baterie(acumulator) si un rezervor(rezerva) in care se pune sau este deja pus lichidul.

| ronnan explică (pentru darrio2007):

Multumesc mult. Eu am din-aia cu rezerva in care se pune lichidul se desface capacelul ala din care tragi si se pune lichid. Ai funda kiss

| darrio2007 a răspuns (pentru ronnan):

Ok.Mersi.