| IonutM4A1 a întrebat:

Stie cineva ce trebuie sa fac la eroarea aceasta(Application load error 3:0000065432)? Dau funda+vot la toti care-mi raspund!

Răspuns Câştigător
| DariaSykes a răspuns:

Probabil ai virusi sau ceva... decat sa-ti bage mai multi apasa pe X sau daca nu merge si iti apare din nou si din nou inchide calculatorul o sati disparawinking

| IonutM4A1 explică (pentru DariaSykes):

Merci de raspuns

| DariaSykes a răspuns (pentru IonutM4A1):

Cu placere

3 răspunsuri:
| Edwards113 a răspuns:

Este o problema a calculatorului pe care nimeni, sau asa cred, nu o poate rezolva! A avut-o varul meu si a reinstalat windowsul! Bafta!