| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva daca la profilul industrie alimentara se face practica si daca da se face din clasa a 9-a?

5 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Da, vei face practica tot liceul prin fabrici.

| BAD17 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Cam cate ore pe saptamana fac practica?

| BAD17 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Si de unde stii ca tot liceul o sa fac practica? adica esti la industrie alimentara sau ai prietenii care sunt la industrie?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru BAD17):

Toata lumea stie asta, in afara de tine se pare.
Practica o sa faci la sfarsit de semestru 2 saptamani sau ceva de genu.

| DianaHS21 a răspuns:

Da vei face practica, iar dacă ești pe profesională vei merge la fabrici încă din clasa a 9 dacă ești pe liceal vei face practica pri în timpul scoli ori la sfârșit și din câte știu se fac 6 ore