| MaxiValau a întrebat:

stie cineva daca replica unui iphone5G merita banii (4mil. vechi)? m-ar tenta sa-mi iau repica, chiar daca nu-i original, dar, 400lei parca nu-i nimic fata de cat costa cel original, 1260lei. replicile se strica mult mai repede decat cel original? astept parerea numai celor care au replici, sau celor care se pricep

funda!

1 răspuns:
| dreerullzXD a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine nu iti iei o replica deoarece se strica repede si multi isi dau seama ca e replica. Eu am un iphone 4 si e original, iar eu sunt multumita. Prietena mea are un iphone 4 replica de 2 luni si acum e la reparat. Ea nu i.a facut nimic... pur si simplu s.a trezit ca nu se mai aprindea telefonul.