| MaxiValau a întrebat:

stie cineva daca replica unui iphone5G merita banii (4mil. vechi)? m-ar tenta sa-mi iau repica, chiar daca nu-i original, dar, 400lei parca nu-i nimic fata de cat costa cel original, 1260lei. replicile se strica mult mai repede decat cel original? astept parerea numai celor care au replici, sau celor care se pricep
funda!

1 răspuns:
| XDXDXD a răspuns:

O gramada de prieteni si rude de-ale mele siau luat telefoane (mai ales iphone-uri) neoriginale si au fost foarte naspa. cu ecranu spart sau trebuiau decodate si nu mergeau sau aveau virusi. iti dai seama ca daca il iei asa nu are garantie si se va strica imediat si o sa dai la reparatii cat pe unu original... deci eu zic sa nu iti iei unu neoriginal daca nu vrei probleme cu elwinking