| Skumpete a întrebat:

stie cineva niste site-uri (reale)unde poti cistiga tablete, iphone? fundita

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu crede-n toate porcăriile astea.
Nu o să câștigi nimic niciodată.
Baftă.

| SirGilbert a răspuns:

Eu nu prea cred in concursurile astea.
Mai bine ai participa la concursurile televevizate. Spre exemplu la Antena 1, la Acces Direct si Un show pacatos, ofera aproape in fiecare seara o tableta si alte premii.

| Weyland a răspuns:

Nu există. Toate site-urile care susţin că poţi câştiga tablete, iPhone-uri şi alte lucruri sunt ad-based. Ele câştigă din click-urile tale şi nu sunt obligate să-ţi dea înapoi nimic.

Trucul e să te facă să dai click înainte de a-ţi da seama că e o capcană.

Dacă vrei o tabletă sau un iPhone, îţi poţi găsi un job în vara asta.

| Skumpete explică (pentru Weyland):

Dar ce fel de job? niste exemple te rog

| Weyland a răspuns (pentru Skumpete):

Joburile de vară variază. Îţi poţi găsi de la ospătăriţă (se câştigă bani frumoşi în sezonul ăsta), la assistant manager (secretară) sau lucrător comercial.

Ştii că meseria e brăţară de aur. happy

| MyNameIsCata a răspuns:

Vise maretelaughing.Nu prea gasesti ca nime nu e prost sa dea telefoane si tablete moca.Dar in schimb sunt tot felul de concursuri in direct la care poti trimite mesaje(dar asta te costa).Nu te lua deupa reclamele''Si castigat uniphone 4S apasa aici sa iti revendici premiul''E FALS. Dupa cum am zis nime nu face nimic moca. Sper ca te-am ajutat.
Papa!