| Fulbaster a întrebat:

Salut tpu...Stiti cumva un site de arta in care pot publica fictiuni scrise de mine?
M-am reapucat de curand si forumurile pe care publicam acum doi ani vad ca nu mai sunt active si nu ar avea rost sa pun pe ele.

5 răspunsuri:
| ionutstar a răspuns:

Ai nevoie de un mentor care sa-ti evalueze creațiile? Uite, ceea ce iti recomand eu e sa pui in aplicare un plan prin care ceea ce faci tu sa fie in sfera de orientare a tipului de persoana pe care o reprezinți. Acest plan presupune crearea unui blog in care imaginea ta sa fie una reala, a persoanei tale, intr-o secțiune in care te descrii si altele ale creatiilor tale. Modul prin care iti poti aprecia Creatia prin ochii celorlalti este o promovare de tip SEO, din câte stiu, pe domeniu (.ro sau altceva) poti avea mai multe avantaje, insa poti începe cu unul gratuit. Ceea ce vreau eu sa-ti sugerez este sa tii la tine si la valoarea pe care o ai arătându-te lumii, făcându-te cunoscut, punând accent pe imaginea ta. Dupa poti sa intri pe forumuri si sa-ti lași blogul la semnătura, astfel daca răspunsurile tale sau orice altceva vor atrage ochii vizitatorului si in universul Creației tale. Te va ajuta enorm de mult in viitor daca vei avea o imagine.

| Fulbaster explică (pentru ionutstar):

Este o idee destul de incitanta, dar nu ca as fi lenes si nu am chef sa fac un blog sau altceva, de fapt am facut mai multe si nu ar fi o problema, dar interesul pe care oamenii il dau pentru aceste lucruri este minim si nu vad pe nimeni interesat sa intre pe acest gen de site, de aceea voiam sa caut un loc in care oamenii interesati sa intre si sa-si expuna arta.
Multmumesc mult pentru sfat!

| ionutstar a răspuns:

Stiu, suntem intr-un proces de involutie, dar sunt constient ca sunt oameni care au si preocuparea cititului, in plus Iti dezvolți capacitatea de a transfera energia imaginatiei in combinați de cuvinte si texte ample: stories! Uite daca mai folosești Messengerul: ionutzionuts@yahoo.com