| FaraNumeNuoah a întrebat:

Salut TPU,

Stiti daca pot sa filmez sau sa inregistrez cu webcam-ul dar nu doar la messenger? Ci pentru a face un video sau o inregistrare?happy

multumesc anticipat:]

fundita[aa si scuzati pentru categorie, nu stiam unde se incadreazahee hee]

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Salut ia-ti de pe net hypercam. si dai start rec... pe el il lasi in bara. si cand termini dai Stop Rec si o sa vezi ca e un filmuletbig grin

Succes!

4 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai daca ai laptop cu web dai in jos la pagina de start dai la toate programele apoi la windows movie maker iar dupa la captura de la dispozitiv video apoi il bagi acolo joc il modifici cum vrei u si dau salvare pe computerbig grin

funda?puppy dog eyes

| alessia a răspuns:

Da eu pot! sper sa poti si tu...happy

| FaraNumeNuoah explică:

@rwcsy imi spui si mie cum faci?happy

| gageans a răspuns:

Se poate, cu programul cu are a venit camera