| SickMatz a întrebat:

stiti vreo revista cu postere rock pe care o pot cumpara de la chiscurile de ziare sau de altundeva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si intreaba la un chiosc ca e mai simpluhappy

| AndyAndrey35 a răspuns:

Ohh, ca e de mult intrebare, popcorn, Terrorizer,Spin Rolling, Stone Rock sound, Metal Hammer Kerrang, Hm Magazine, Hit Parader, Classic Rock Magazine, Classic Rock All Stars, Caustic Thruths, Chart attack si Alt Press.

| miyavi7 a răspuns:

Am ceva postere rock. daca imi dai o adresa de mail pot trimite imagini cu posterele pe care le am.nu ai nimic de pierdut. japonia7@yahoo.com