| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo revista la chioscurile de ziare cu postere cu trupe rock? La Bravo dau postere numai cu LalaBand si Bieber.

5 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Pai nu mai este nici o revista sad
Popcorn era. Pacat ca nu mai este.
La Bravo laughing chia baga numai cu Lala Band si Bieber laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca in Popcorn baga postere cu trupe rock. Acum ceva vreme imi cumparam si eu revista asta si tin minte ca nu exista numar fara postere cu Tokyo Hotel, ceea ce ma enerva, dar cred ca inca mai baga postere cu asemenea trupe.

| 1000bodies a răspuns (pentru anonim_4396):

Revista Popcorn a fost desfiintata.

| miyavi7 a răspuns:

Salut.am ceva rock. daca imi dai o adresa de mail iti pot trimite imagini cu posterele pe care le am, poate te intereseaza ceva.nu ai nimic de pierdut. japonia7@yahoo.com

| mali120 a răspuns:

In Popcorn se dadeau dar nu am mai vazut revista asta de la inceputul anului.