| BaiatuMare a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida imi cer scuze
Am 14 Ani Si de la un timp( 1sapt) penisul meu foarte moale adica cand apas pe el parca e un jeleu si e foarte moale inainte nu era asa era mai tare si de la mijloc este mai groasa parca inspre cap si parca simt ca un os asa moale
Dar nu ma doare deloc daca apas sau ceva de genu ce pot sa am?
Poate sa fie rupt? sau ma durea va rog ajutor

4 răspunsuri:
| Marrythenight a răspuns:

Daca iti faci griji du-te la medic. Nu are cum sa fie rupt laughing

| vali4789 a răspuns:

Cum ma sa fie rupt laughing)

| kiss1702me a răspuns:

Aoleeeuu! Ti-ai rupt penisul! :O Ai cazut in/pe el? straight face