| NPower123 a întrebat:

Sunt baiat 15 ani,parul destul de mare, si as vrea sa imi fac o freza, pentru ca pana acum nu am avut nimic special si nu prea imi sta cu tepii sau creasta.Maine ma duc la tuns si o sa imi las parul mai scurt si as vrea sa stiu cum pot sa imi fac parul sa arate cam asa http://generatia-x.ro/wp-content/uploads/2011/04/coafuri -4.jpg si cam cum ar trebui sa ma tunt sa imi stea aproximativ la fel ca a celui din poza.

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Mai bine îndreaptă-ți părul cu placa.

| sakura021 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i arati celui care te tunde poza si va sti el ce e de facut.