| Jokeras1611 a întrebat:

Sunt baiat am 17 ani si ma framanta ceva. La ambii sani am un fel de pietricica la sanul stang e mai mare ca la cel drept si am asta de 2-3 ani.Imi puteti spune ce am? Pana acum nu m-am interesat sa vad ce am. Daca stie cineva sa-mi spuna.

3 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Mergi macar la doctorul de familie sa-ti spuna ce ai si stai si tu linistit!

| Alexandru_Vasiu_1997 a răspuns:

Am avut si eu, dar mi-a trucut de la sine! daca nu iti trece pana la sfarsitul anului mergi la un medic!

| pelleradu a răspuns:

Stai linistit e din cauza ca acum te dezvolti si in timp o sa iti treaca de la sine