| Cristiano101 a întrebat:

sunt baiat am 19 ani si am 1.82 si 94 kg as vrea sa ajung in 3 luni la 80 se poate? Daca da spune-timi si mie un regim va rogg

3 răspunsuri:
| HahahaAb a răspuns:

Cu kg stai bine, cu inaltimea nu! Poate reusesti sa ma cresti un pic cu MilupaMilumil!:-D

| DandD a răspuns:

Manaka multe fructe si alearga mult daca tot esti baiat, manaka fructe legume si cand stai la tv puneti folie de aceea de plastic,(ceea transparenta nu cea de staniol)pune-o tot roata la burta si stai cu ea cat timp stai in pat o ora 2 3 10 min si vei transpira.(prin transpiratie slabesti) apoi nah faci un dus big grin

| xxxnonamexxx a răspuns:

Buna. da se poate insa cu ceva efort. in primul rand sfatul meu este sa nu te infometezi deloc ci sa ai cele 3 mese pe zi, iar seara sa nu manaci dupa ora19, banalele chestii care sunt deja stiute... fara prajeli, fara paine alba si cu efort fizic sau sala. deasemeni recomand produsele herbalife sunt cam scumpe te costa in jur de 500-600 lei pe luna dar da rezultate daca sunt luate corect