| aly_6442 a întrebat:

sunt baiat am 19 ani si am 92 kg si 1.82 si as vrea sa ajung la 80 kg big grin Puteti sa imi dati un program pentru slabire si definire?big grin Precizez ca am 2 gantere de 10 kg big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai fugi, fa greutati si diverse exercitii in fiecare zi.

| Andrei233 a răspuns:

Iti trebuie o dieta stricta bazata pe legume si fructe.Bea in fiecare dimineata cate un ceai de musetel, alearga cel putin 30 de minute pe zi, iar seara, cel putin 30-35 de abdomene.Lasa ganterele, nu te ajuta deloc.