| WAY a întrebat:

Salut TPU! Sunt elev de clasa a 9 a la mate-info si vreau sa ma transfer la teologic. Ii prea greu la mate-info mi-e frica ca o sa raman corigent, oricum la matematica sigur raman corigent, am 2 de 3 si nu ma astept ca sa mai iau vreo nota buna sau o nota buna in teza. Am vorbit cu mama despre asta si ea nu e de acord, m-am si certat cu ea pe chestia asta. Cum as putea s-o conving pe mama sa ma lase? Si te poti transfera in semestru 2? Am auzit ca poti daca mai sunt locuri.

1 răspuns:
| marrryya a răspuns:

Nu te poti transfera. Teoretic e posibil, insa nu si daca schimbi profilul