| Den1470 a întrebat:

Salut TPU,sunt in clasa a-X-a si imi place mult de o fata din clasa a-IX-a,dar ea nu ma stie,m-am indragotit de ea doar asa, cand am vazut-o.Cum sa vorbesc cu ea,ea nu ma cunoaste, sau ce ar trebuie sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai impresia ca va intalniti din greseala. Intra la ea in clasa si confund-o cu o alta persoana, asa ii captezi atentia. Incearca sa-i spui dupa, *Scuze, am crezut ca esti o prietena de-a mea mai veche, imi era foarte draga...* Dupa, te prezinti, si o intrebi cum o cheama. Continua sa te duci pe la ea, si astfel, o sa va imprieteniti, iar usor, usor, o sa se creeze o anumita chimie. big grin