| Chryssuu a întrebat:

..sunt intr-o situatie mai delicata.Este vorba de 2 baieti.straight face Unul are 16 ani si imi place ff mult de el ( dar el nu ma prea baga in seama nici pe mess nici fata in fata). Al doilea baiat are 14 ani nu ma intalnesc cu el fata in fata sa vb sau asa.doar ne mai intalnim si ne mai salutam. El vb cu mine pe mess si pe facebook si imi zice mumoasa si imi trimite pupici si etc. Dar baiatul asta se mai da si la alte fete.adica zice si la alta fete mumoase si le trimite pupici.Baiatuu ii disperat sa stea ca o fatastraight face. Mno si nu stiu ce sa fac. Mie imi place ff mult de baiatul care are 16 anilove struck.Pe cine sa alegcryingcrying Dati mi niste sfaturi sau asa.Sa ma ajutatisad >FUNDITA garantat

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna.aici depinde si de varsta potzin.ca daca ai 14-15 ani esti potrivita pentru cel de 16 si mai mare ca celalalt.
daca tie iti place de cel de 16 si el nu prea vb cu uh, doar te saluta, intra uh cu el in vorba.il intrebi ce a mai facut? cum s-a mai distrat ca ai vrea si uh si nu stiu cum...chestii dinastea.pe mess intra uh cu el in vb"buna.cf?:X"
iar cand tu crezi ca te-ai mai apropiat putin de el,ii poti marturisi dragostea ta.dar nu sa ii zici"ba eu te iubesc.uh?"
il iei usor cam asa:uite, sa stii ca de cand te-am cunoascut am simtit ceva pentru uh, iar pe parcurs aceste sendimente au devenit mai puternicetongue...ma gandesc ca daca am fost pr pana acum, sa mai avansam si noi un pic.ce-ai zice daca am face un cuplu impreunabig grin

bafta:X

funda?big grin

7 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Incearca sa il cunosti si pe cel de 16 ani mai mult, ca daca il alegi pe el poate si el face ca cel de 14 anithinking si daca e la fel nu te baga cu niciunu daca pare diferit sa nu fii convinsa sa fii cu ochii ep el iar daca e cu adevarat diferit ramai cu elbatting eyelashes:*

| Chryssuu explică:

Dar i-am zis la baiatul ala de 16 aniicryingcrying ca imi place de el.Dar nu o mai zis nimicsadsad

| DarkStarGW a răspuns:

In functie de varsta ta PS:dupa mine nu as alege pe nici unul dar ce stiu eu sunt baiat->fundita?

| ZaRa007 a răspuns:

Du-te la baiatu ala de 16 ani si spune-i "auzi uite eu am niste sentimente ascunse fata de tine si imi placi foarte mult ma gandeam cu si uh simti acelasi lucru pentru mine...simti sau nu?" dca zce da il pup pe obraz dca zce nu ii spui la ureche pakat ai ratat o mare lovitura:p

| ZaRa007 a răspuns:

Christina imi dai id-ul tau sa vb mai bine

| DanutSsZza a răspuns:

Eu zic Ca trebuie sa ii cunosti mai bine pe amandoi, mai intai pe cel de 16 ani, deoarece esti atrasa de el. Si apoi sa-l cunosti mai bine si pe cel de 14 ani. Intr-adevar pe cel de 14 ani il cunosc si eu si este chiar disperat sa stea cu o fata.

| DanutSsZza a răspuns:

Si da, chiar trebuie sa te bagi tu cu cel de 16 ani in vorba, daca nu fata-n fata, macar pe mess. Si dupa ce o sa-l cunosti mai bine, inceo sa-i declari dragostea ta pentru el big grin!