| anonim_4396 a întrebat:

sunt putin ingrijorat, acum cateva ore am dat mana(m-am salutat)cu un drogat, dupa ce am ajuns acasa am pus mana pe mancare si am mancat fara sa ma spal pe maini deoarece am uitat. Mi s-a intamplat ceva astept raspunsuri serioase

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Daca persoana cu care ai dat mana folosise droguri recent este posibil sa te afecteze dar nu mult. Adica daca a fost ceva pe mana lui, sunt sigura ca nu a fost mult si nu cred ca o sa ai vreo problema.

| MoRtY a răspuns:

Dudă am o intrebare `tipul` baga ketamina`n vena? a tras amfitamina? extasy sau a fumat marihuana? o. o
heeeh. no way. Vreau sa spun ca doar v-ati salutat. Un mic contact. Nu inseamna ca si u ai luat acelasi gramaj din ce ia tipu` =. = So. stai calm.( :

| sweet4ngel a răspuns:

Now way să ai problemă uită de incident