| Teodor168 a întrebat:

Sunt un adolescent de 19 ani si pot spune ca m-am saturat de gaming si nu inteleg de ce. Acum 2 ani imi plăcea foarte mult si ma jucam toate titlurile, dar acum nu ma mai distrez asa mult si nu-mi mai place.
Care ar fi cauza?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pentru ca vezi prietenii tai ca se plimba isi traiesc viata si tu o petreci in virtual.

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Pentru că vrei o schimbare în subconștient, acesta este motivul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un hobby nou! Si eun incepusem sa ma plictisesc pe la 16 ani. Apoi m-am apucat de citit! Gaseste-ti si tu ceva care-ti place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ţi-ai pierdut entuziasmul sau în subconştientul tău vrei ceva nou.