| Laurr13 a întrebat:

tocmai am terminat clasa a8a cu media 8.30 si nu stiu ce liceu sa pun pe primul loc. am de ales intre A.D Xenopol [economic] si I.L Caragiale [filologie]. eu vreau in caragiale deoarece mai intru cu cativa prieteni acolo dar mama mi-a spus ca sunt multi bogatasi acolo si ma voi simti prost pentru ca parintii mei nu sunt prea bogati ca sa spun asalaughing. iar in Xenopol vrea mama sa intru deoarece a auzit ea ca liceul economic este cel mai bun. voi ce parere aveti?happy

1 răspuns:
| Stresanta a răspuns:

Nu sunt din acelasi oras cu tine, deci nu imi pot da cu parerea in ceea ce priveste liceele alese. Insa ma aflu si eu intr-o dilema asemanatoare cu a ta, am de ales intre 2 licee. La primul colegii s-ar putea sa fie cam de bani gata, iar la cel de-al 2 lea liceu s-ar putea ca profesori sa fie cam neintelegatori. Acum nu stiu nici eu ce sa fac, probabil maine o sa bag codurile in functie de cum le trag la sort laughing), alta ideea nu mai am. Bafta la liceeu!