| Dorutzzu a întrebat:

Tocmai ce mi-am luat un smartphone Allview A4 duo. Ce este acela serviciu 3G? Cat costa daca il folosesc prin COSMOTE? Spuneti-mi cat mai multe despre acesta. Daca nu stiti va rog nu raspundeti.

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Acest 3G reprezinta internetul de pe cartela.Si nu are legatura cu wi-fi.Asta poti sa il folosesti si fara wi-fi, doar trebuie sa il activezi.Cel de pe wi-fi este gratuit.
Sa il stapanesti sanatos si o zi frumoasa!

| ElGreco21600 a răspuns:

Frate, atunci cand iti apare 3G pe telefon ala e netul de pe cartela. ai un anumit nr de megabiti (mb) pe care probabil l-ai primit.

Răspuns utilizator avertizat