| ingerashu09 a întrebat:

Tocmai m-am intors de la filmul "Ultimul razboinic al aerului" si as vrea sa stiu cand apare in cinematografe si partea a 2-a.Am cautat pe Google, dar nu am gasit nimic oficial. Am uitat sa mentionez ca dau funditabig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Cred ca va fi o partea a doua deoarece Aang trebuie sa invete sa controleze focul si pamantul.Cum a fost filmul 3d? Eu l-am vazut 2d.
Bye!

| ingerashu09 explică:

A fost super si abia astept sa aud vesti despre partea a douahappy