| Louys a întrebat:

Tot am un gand random si vreau sa il scot din minte.Pot sa il scot dar uneori mai apare asa pentru cateva secunde.

Aveti niste rezolvari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gandeste-te la altceva: uite-te la un film, citeste o carte, asculta muzica sau fa ceva sa iti canalizezi mintea.Fa mereu cate ceva sa nu te plictisesti sa te gandesti iar la acel lucru.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta,va trece de la sine daca nu vei mai vorbi cu el sau nu il vei mai vedea.Stii cum se zice "Ochii care nu se vad se uita"

| Louys explică (pentru anonim_4396):

Man, nu e vorba despre cineva ci despre ceva, imi vine un gand random in cap uneori, nu e vorba despre o relatie.

Pana la urma sunt baiat si nu-s stii tu big grin.

| ionutborcea a răspuns:

Asculata muzica si ar sa treaca apoi mai fredoneaza din cand in cand muzicle ascultate.