| GeorgeDRX a întrebat:

tot aud expresia "am un film", ce inseamna? Stiu ca nu e vorba de un film care se vizualizeaza.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joint thinking

| Dugalle a răspuns:

Drog, drogul marijuana face din astea.

| GeorgeDRX explică (pentru Dugalle):

Acea senzatie cand esti asupra drogului sau cum?

| Dugalle a răspuns (pentru GeorgeDRX):

... nu te apuca de droguri, stai departe de ele happy

| GeorgeDRX explică (pentru Dugalle):

Nu am zis ca ma apuc, nici nu ma gandesc la asa ceva. Eu te-am intrebat altceva laughing

| Dugalle a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Film sau trip e atunci cand crezi pe bune ca esti altundeva sau altceva. Cand consum drogul marijuana ma cred uneori in Lord of the Rings sau ultima data ma simteam ca in Hangover si radeam ca prostul de fiecare data cand cineva spunea " Casa in Hawaii ".

Pe scurt, cand consumi drogul si dupa ce te " ia " crezi ca esti undeva.

Cel mai misto a fost pe LSD dar nu o sa mai consum drogul LSD in viata mea.