| LawlietL886 a întrebat:

Umm da... mâine cred că e ultima zi de școală și de gimnaziu (trec pe a 9-a). Ei bine mi-am pierdut carnetul de elev. Am vorbit cu secretara. Mi-a spus să vorbesc cu dirigintele și să-mi treacă notele de anul ăsta în noul carnet. Dar nu e așa de ușor. Dirigintele meu e o persoană care se enervează ușor și ținând cont că mâine probabil ultima zi, el iese la pensie, a zis că nu-l mai interesează de clasa asta etc. Ce fac? E grav? Repede, VĂ ROG!

2 răspunsuri:
| 70gabriela70 a răspuns:

Pentru ce îți mai trebuie carnetul de note? O sa te afecteze doar fiindcă nu o sa ți mai vezi tu notele

| Ađrian90 a răspuns:

Nu mai ai nevoie de carnetul de note. Când o să începi clasa 9-a, o să ai nevoie de alt carnet pe care o să-l primeşti de la şcoală. Nu e grav doar că nu o să îl mai ai ca şi amintire. O zi bună!