| Idc12345 a întrebat:

Un coleg a luat un 5 la biologie.Cand eu am luat cea mai mica nota a mea (6) el a cam ras de mine.Eu cred ca nu ar trebui sa-mi bat joc de el cu a facut el. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Andreeiutzav a răspuns:

Buna!
El a ras de tine deoarece credea ca ai sa iei o nota mai mare de 6(probabil te credea mai buna decat 6), daca el a luat 5 si uh 6 inseamna ca ai mai multa minte ca el,si trebuie sa il ignori, nu pune totul la suflet, dk el e asa cum e lasa-l in pace.

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ignoră-l, nu are sens.Nu-ţi bate joc de el, dacă el face asta nu înseamnă că şi tu trebuie să o faci. Baftă!

| Idc12345 explică:

Cu placere!

| Andreeiutzav a răspuns:

Mz pentru funda:*

| MiHaI a răspuns:

El a ras de tine dar el e mai salb ca tine lasa-l in pace

| cristime a răspuns:

Lasal oh go on.Mare prostie o ras de tine si? O dovedit ca nici el nu le are in ale biologiei.