| coco112 a întrebat:

Am luat 7 la purtare pentru ca m am aparat de un coleg care tot cauta scandal. i am dat una in gura si cam atat. credeti ca am facut bine?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Ai facut bine daca idiotu' cauta scandal.Lumea nu se gandeste de ce un om face ceva, ala batut e considerat victima.Idioti.Da-l dracu' de 7, daca o cauta o merita.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai facut foarte bine, poate asa inveti si tu ce inseamna sa suporti consecintele unor fapte negandite.

Răspuns utilizator avertizat