| SSis a întrebat:

Hmm sa va zic oful meu sa zic asa sunt mai timid cu fetele cand vorbesc fata in fata desi la ultimul timp ma simt cam singur asa si incerc sa imi gasesc partenera sa zic asa dar ma simt dezamagit pe mine asi dori sa imi schimb lookulbig grin sa fiu un baiat mai increzator in mine si in ceea ce sunt

4 răspunsuri:
| alinaWalina a răspuns:

Buna. Nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni. Cine te place, te place pentru ceea ce esti, cine nu, pierderea lui/ei.
Sunt sigura ca intr'o buna zi o sa gasesti si tu o fata care sa te merite, sa tina la tine. Nu iti pierde cumpatul, nu ai pe nimeni, pentru ca nu ai gasit inca persoana potrivita. Totul o sa fie bine, atunci cand te astepti mai putin. Stii...este o vorba: "totul vine abia dupa ce incetezi sa cauti"!
sper ca te'am ajutat
pa pa
bafta:*:*

| panda_3737 a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi.Fii tu insuti.Cine te place, te place pentru ceea ce esti.Toate la timpul lorbatting eyelashes.

| crissti a răspuns:

Sa sti ca e mult mai bine sa fi timid decat golan prost ca alti.pentru ca la baietii timizi auitomat intervine bunul simt.si o fata apreciaza mult asta.nu e nevoie sate schimbi.happywinking Gl

| ciprian112 a răspuns:

Iti recomand sa citesti cartea Arta seductiei, chiar ajutatongue