| anonim_4396 a întrebat:

va pun o intrebare mai copilareasca, daca ati fi animal care ar fi acela?

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Fluture...

| William a răspuns:

Tigru auriu.

| xrapalexx a răspuns:

Vultur!

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Da,așa e,într-adevăr este o întrebare copilărească,însă este atât de frumoasă încât nici n-ai idee! Mmm...să vedem,dacă aș fi un animal,mi-aș dori să fiu o buburuză,deoarece numai ele au puterea de a ne ilustra copilăria în toată expuberanța și gingășia ei,dacă aș fi un animal mi-aș dori să fac parte din frăgezimea ierbii,din roșeața tiranică a macilor ce varsă sângele purtat de sufletul meu,dacă aș fi un animal,mi-aș dori să fiu singurătatea unei frunze ofilite de toamnă,pentru a o putea trezi spre vindecarea unui fir de rouă, dacă aș fi un animal, mi-aș dori să fiu acea bestie stranie numită om, care mă face să tremur din toate privințele, deoarece doar ea este singura ființă demnă pentru a-mi purta păcatele...

| xrapalexx a răspuns (pentru andreeaaqswdefr):

Woah..foarte frumos!

| andreeaaqswdefr a răspuns (pentru xrapalexx):

Mulțumesc.

| xrapalexx a răspuns (pentru andreeaaqswdefr):

Hihi

| bumttibumm a răspuns:

Un leneș laughing dar tu ce animal ai fi?

| Dnk_Dorella_1996 a răspuns:

Catelus!