| 331867 a întrebat:

Va rog ajutati-ma am complexe ca sunt roscat puteti sa-mi raspundeti la intrebarea sunt frumos?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
PArul roscat natural este rar intalnit asa ca automat te vei face mai usor remarcat intr-o multume daca ai si atitudinea potrivita. Invata sa te simti bine si confortabil in propria piele, iubeste-te si ceilalti o sa faca la fel. happy
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea toata lumea ar trebui sa se simta bine in pielea lor indiferent de cum arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, esti!
Persoanele cu parul roscat reprezinta un procent foarte scazut din populatia globului, teoretic esti unicat. Am intalnit 3 persoane cu parul roscat si love struck big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eşti frumos, nu trebuie să ai complexe de acest gen, şi oricum ai arăta fizic nu te ruşina, mai bine să te ruşinezi de alte lucruri. Scapă de complexul ăsta că nu are rost!

| Kenya a răspuns:

Toata lumea e frumoasa pentru mine. Nu pot vedea pe nimeni urat.
Iubeste-te.

| rousz a răspuns:

Nu-i un complex ca esti roscat poate fi si un atuuwinking Fiecare vede frumusetea diferit, fiecare este frumos in felul lui happy