| BitKode a întrebat:

Va rog ajutati-ma repede imi place de o fata si nu stiu ce sa ii zic.Am luat id-ul ei de la un fostul ei iubit si m-a asigurat ca acum nu are prieten si el nu mai vrea sa fie cu ea! eu sunt mai glumet din fire dar in fata ei nu mai pot vorbi si am fluturi in stomac! Acum cateva zile m-am intalnit cu ea la baie era singura si mi-a zambit dar mie mi se taiase rasuflarea! Nu stiu ce sa fac nici pe mess nu pot sa vorbesc ca imi apar din nou fluturi in stomac! Mentionez ca invatam la aceeasi scoala! Funda! REPEDE

Răspuns Câştigător
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Eu as zice sa afli ce-i place ei sa faca sau sa manance, sa bea, dilmele preferate, etc si sa profiti de aceste informatii!