| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca am o relatie de un an cu un baiat dar acum cateva seri fostul m-a cautat pe mess si mi-a spus ca vrea sa reluam relatia? mentionez ca tin la actualul meu iubit dar nici fostul nu-mi e indiferent inca mai am fluturi in stomac cand vb cu el...

Răspuns Câştigător
| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Pai tu ai da vrabia din mana pe cea dp gard? gadestete ca de fostul te-ai despartit dintr-un anumit motiv si daca te impaci cu el si se ajunge la aceeasi solutie... ce ai rezolvat, eu zic sa iti vezi de actualul prieten, eu am o vorba "ciorba de burta reincalzita nu'i buna" decii ...ai grija gandeste-te bine nu lua decizii pripite ca vei regreta cu siguranta

5 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Si care e intrebarea?laughing. Daca te referi la faptul ca ai vrea sa te combini si cu fostul. nai decat e doar treaba ta.

| NeimaginabilA a răspuns:

Nu-ncepe sa fii ca baietii!
Zbori din floare-n floare!
Nu-ti ajunge un iubit? I-ti trebuie 2?
Mai lasa-ti sentimentele la o parte, ia-ti responsabilitate pentru ce ai facut!

| Alexintunecatul a răspuns (pentru NeimaginabilA):

"ca baietii". te rog frumos. poate ca majoritatea ai vrut sa zici....ca si fetele majoritatea sunt de 2 lei, sau ma insel?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Da, ma refeream la majoritate, cred ca dupa atatia ani de feminism ar trebui sa-ti dai seama ca esti o exceptie nu?
Da, dar totusi, sunt tratate ca niste regine din cauza ca-s fete.
Unde o mai ajuns saracii cocalari, la fete de 2 lei.

| Alexintunecatul a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Hmm...ma bucur